خرید ویلای لوکس در شمال

عزیزانی که قصد خرید ويلای لوکس در شمال دارند یا مایل هستند اطلاعاتی درباره دهکده سالی الیت کسب کنند ، پیشنهاد میکنیم که دهکده ویلایی الیت را در لیست بررسی خود قرار دهند. قطعاً قبل از خرید ويلا شمال میبایست گزینه های مختلفی اهم از : موقعیت مکانی ، شرکت سازنده ، بنای ساخته شده ، امکانات دهکده ویلایی  و ... کسب نمود . برای ما باعث افتخار است تا مشتریانی که قصد خرید ويلای لوکس شمال دارند ، دهکده ویلایی الیت را مورد مقایسه و بررسی قرار دهند . در ادامه توضیحات بیشتر ارائه شده است که پیشنهاد میشود به ادامه مطلب مراجعه کنید .

نگاهي اجمالي به دهکده ساحلي ويلايي اليت

دهکده ویلایی الیت درفاز يک و دو، مشتمل برزميني به مساحت 33.230 متر مربع در شمال و در کنار ساحل درياي خزر، منطقه آزاد انزلي - زيباکنار، استان گيلان واقع شده است. مجموعه دهکده ویلایی الیت شامل 73 واحد ویلای شمالی در سبک معماري نيو کلاسيک و گاتيک ريوايوال با نماي رومي و طراحي داخلي کاربرد گرايانه مي باشد. واحد هاي دهکده ويلايي اليت در 4 تيپ از 200 تا 295 متر مربع بنا بصورت واحد هاي ويلايي دوطبقه، از 3 تا 5 خواب با چشم اندازي بي نظير به ساحل درياي خزر در محيطي استثنايي بنا شده است.

وظیفه خود میدانیم که اطلاعاتی کافی را در اختیار خریداران عزیز قرار دهیم تا با اینکار تصمیم گیری بهتری صورت بگیرد . به همین منظور در صفحه ای دیگر با عنوان دهکده ساحلي ويلايي اليت - ویلا شمال اطلاعات و تصاویری از دهکده ویلایی الیت قرار گرفته است که میتوانید از این صفحه بازدید نمایید . همچنین از منوهای بالای سایت تیپ بندی ها را انتخاب نمایید میتوانید اطلاعاتی از چهار تیپ دهکده ویلایی الیت و مجتمع تجاري شهرک ويلايي اليت مشاهده کنید .

برای دسترسی سریعتر شما تيپ بندي هاي ویلا شمال به ترتیب قرار گرفته است .
براي مشاهده توضيحات و تصاوير بر روي تيپ مورد نظر کليک کنيد .

شايد اين مطالب براي شما جالب باشد :

مکانهای گردشگری زیباکنار
چرا ويلا در شمال ؟

برای اطلاع از شرایط پیش فروش ، یا هرگونه سوالی در رابطه با دهکده ویلایی دارید با واحد فروش در ارتباط باشید از صفحه ارتباط با ما استفاده کنید .

5/ 5 1 5390

آخرين اخبار ما

تازه ها

راههای ارتباطی
مدیریت : 09121641518    |    واحد فروش ویلا شمال :09122192969
دهکده ساحلی الیت