مجتمع تجاري شهرک ويلايي اليت در شمال

شهرک ، دهکده ویلایی الیت در شمال و منطقه زیباکنار واقع شده است . این شهرک دارای امکانات بسیاری است که در کنار اینها ، مجتمع تجاري شهرک ویلایی الیت با امکاناتي نظير فود کورت به همراه فضاي روباز و روف گاردن با ويو درياچه ، کافي شاپ ، هايپر مارکت ، فروشگاه صنايع دستي ، کلوپ دریایی و ... ميباشد . هدف از ایجاد دهکده ویلایی الیت صرفاً فقط فروش ویلا شمال نیست بلکه احترام به خریداری است که با هدف لذت بردن و حضور در یک منطقه با امکانات قابل قبول اقدام به خرید ویلا شمال میکنند .

ویلا شمال 

زندگی آرام ، مدرن و هوشمند را با دهکده ویلایی الیت تجربه کنید !

 طراحی و ساخت مجتمع تجاری برای ایجاد رفاه بیشتر برای ساکنین دهکده ویلایی الیت به عنوان یک هایپرمارکت در نظر گرفته شد ، این مجتمع با امکاناتی که در بالا ذکر شد نه تنها رفاه حال ساکنین را در خواهد داشت بلکه موقعیت تجاری و گردشگری این مجموعه ویلایی را در منطقه آزاد انزلی ایجاد می کند .

قطعاً قبل از خرید ویلا در شمال باید امکانات منطقه مورد نظر را بررسی نمود . پیشنهاد میشود از لینک های زیر بازدید نمایید تا اطلاعات بیشتری درباره مجتمع تجاری و همچنین دهکده ویلایی الیت بدست آورید . برای ما مهم است که خریداران محترم قبل از اینکه اقدام به خرید ویلا شمال نمایند ، با دید و اطلاعات کافی اینکار را انجام دهند .

برای اطلاع از شرایط پیش فروش دهکده ویلایی الیت ویلا شمال ، یا هرگونه سوالی در رابطه با دهکده ویلایی دارید با واحد فروش در ارتباط باشید . اطلاعات ارتباط با ما

4.9/ 5 1 6332

آخرين اخبار ما

تازه ها

راههای ارتباطی
مدیریت : 09121641518    |    واحد فروش ویلا شمال :09122192969
دهکده ساحلی الیت